Velkoobchod

NOVÝ VELKOOBCHODNÍ E-SHOP

 

Představujeme Vám náš nový velkoobchodní e-shop. Posouváme se stále dopředu a chceme Vám nabídnout nejlepší možný způsob objednávání a spolupráce. Věříme, že s příchodem našeho nového B2B e-shopu Vám maximálně usnadníme práci a zpříjemníme systém objednávek. Více informací (včetně návodu na nastavení nového hesla) týkajících se nového e-shopu naleznete níže v tomto e-mailu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Proč nový e-shop?

E-shop je navržen čistě pro Vás, naše velkoobchodní partnery. Už není třeba hledat ceny a produkty v dlouhých excelových tabulkách, nebo stohách papíru, stačí se přihlásit k nám na e-shop a ihned uvidíte veškeré produkty z nabídky včetně Vašich nákupních cen formou slevy z maloobchodní ceny. 

NAVŠTIVTE NOVÝ E-SHOP

 

Jaké novinky přinášíme

Vybrané produkty Speciální cenové akce Viditelná MOC, VOC a rabat na jednom místě
Na novém e-shopu nabízíme pouze produkty, které velkoobchodně nabízíme. Nový e-shop nám umožňuje připravit speciální cenové akce pouze pro B2B partnery. U každého produktu ihned bez hledání v ceníku vidíte VOC s DPH, MOC a rabat/slevu.

 

Kategorie a značky Uzamčený systém Skladová dostupnost
Nakupovat lze snadno pomocí vyhledávání, kategorií a výpisu všech značek na titulní straně. E-shop je pod heslem a bez přihlášení si jej nezobrazíte. Díky tomu můžeme grafiku a bannery s cenovými akcemi směřovat přímo na velkoobchodní nabídky. Oproti ceníkům v excelu, nebo na papíře zobrazuje B2B e-shop aktuální skladovou dostupnost.

 

Okamžité propsání cen Systém objednávek Kopírování textu a stahování obrázků
Veškeré změny cen, či cenové akce se na e-shopu okamžitě zobrazí. Nemusíte čekat na aktualizaci tabulkového ceníku. Objednávání funguje jako na jakémkoliv e-shopu. Není třeba zasílat objednávku do e-mailu. Stačí jí během pár minut vytvořit na e-shopu. Mimo usnadnění práce nabízí e-shop i sledování stavu objednávky a přepravy. Kopírování textu a stahování obrázků pro Váš e-shop. Na MO e-shopu bude tato funkce od 1. 7. 2024 zablokována.

 

Na co se můžete těšit

Dohodnuté slevy Manuály a marketingový materiál Produktový feed
 V případě, že máte u některé značky domluveny speciální ceny, nebo podmínky, budou se Vám automaticky zobrazovat. U každého produktu naleznete ke stažení marketingové materiály (letáky, produktové listy, fotografie, ...) a manuály k produktům. Vylepšený produktový feed přenášející pouze velkoobchodně dodávané produkty.

 

Dodatečné informace

E-shop naleznete na adrese: https://b2b.subrt.cz/

1. 7. 2024 dojde ke zrušení všech velkoobchodních účtů na e-shopu www.zbrane.subrt.cz. Velkoobchodní účty a objednávky budou možné pouze na novém e-shopu b2b.subrt.cz

Ti, kteří si do té doby neaktivují účet na novém e-shopu (nenastaví nové heslo), budou tak moci učinit kdykoliv i po 1. 7. 2024.

V případě, že si účet neaktivujete do konce roku 2024, aktivace nového účtu již nebude možná a bude potřeba provést novou registraci.

 

Přihlášení do nového e-shopu

Abychom maximálně zabezpečili Vaše osobní údaje, hesla k Vašim účtům jsou zašifrována tak, aby nikdo nemohl Váš účet zneužít. Vaše staré heslo tedy nelze přiřadit k novému účtu. Prosíme Vás tedy o nastavení nového hesla k Vašemu účtu na novém e-shopu. 

NASTAVENÍ NOVÉHO HESLA

Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře tato stránka. Zadejte e-mail ke svému účtu na starém e-shopu: 

Do Vaší e-mailové schránky Vám přijde e-mail s odkazem pro obnovu hesla. Kliněte na něj. Odkaz Vás přihlásí k Vašemu účtu a přesměruje na stránku s osobními údaji. Zde zadejte libovolné heslo k Vašemu účtu. Následně klikněte dole na tlačítko "Uložit"

 


Proč se stát velkoobchoním partnerem?

 • Máme v nabíce více než 20 000 produktů z toho 8000 pravidelně skladem.
 • Jsme exluzivní distributoři mnoha světových značek
 • Objednávky expedujeme do 24h. Pokud objednáte do 12:00 expedujeme zpravidla ještě ten samý den.
 • Získáte individuální ceníky produktů
 • Přístup k rozsáhlému interaktivnímu VO ceníku s pravidelnou aktualizací, verzí ceníků k okamžitému tisku, odkazy na e-shop a na cloudové úložiště s produktovými a propagačními materiály
 • Individuální cenové akce připravované přímo s výrobci
 • Přístup k .xml, .csv feedu pro přímé napojení na Váš e-shop (Obrázky, popisy, ceny, cenové akce, stav skaldu, …)
 • Možnost vystavování faktur na splatnost (14 dní)
 • Zvěřejníme Vás v interkativní mapě u nás na stránkách
 • Produkty z naší nabídky pravidelně inzerujeme na internetu a v časopisech
 • Možnost brát zboží do komise. Jednotlivě nebo formou připravených komisních balíčků.

 

Zbraně a střelivo Šubrt (ŠUBRT cz s.r.o.) je výhradním distributorem značek:

Freyr & Devik, Aimsport, Jaki Tuote, Rio Ammo, Rypo, Venator, Bravo, Radetec, Remington SW, Kral Arms

 

Zbraně a střelivo Šubrt (ŠUBRT cz s.r.o.) je oficiálním distributorem značek:

Swarovski optik, ATN, Pixfra (Dahua), Leica, Hikmicro, Sightmark, Firefield, Contessa, Cuchilleria Joker, Vector Optics, Deerhunter, Isotunes, Earmor, Fiery Deer, Flunatec, Helikon-Tex, Hubertus, MFH, Megaline, WildZone, ...

 

Všechny nabízené značky:

Prodávané značky | ☀️ Zbraně a střelivo Šubrt (subrt.cz)

 

V případě, že se chcete stát našimi partnery:

 • zašlete nám vaše ič na adresu zbrane@subrt.cz
 • pokud máte zašlete nám i vaší zbrojní licenci
 • založte si účet v našem e-shopu jako velkoobchodník ZDE

Těšíme se na budoucí spolupráci.

 

Návod na registraci na e-shopu. Po dokončení registrace prosím vyčkejte na autorizaci z naší strany. Žádosti o registrace vyřizujeme manuálně - můžete to chvíli trvat, nebo Vás můžeme v průběhu ověřování kontaktovat. 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX