Tlumič Aimsport Triton No.6i 8.6mm
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Varianta
Můžeme doručit do:
15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 - - 15.5.2026 - - - - Zvolte variantu
Možnosti doručení
Detailní informace
Sleva 5 % pro ozbrojené složky a IZS
Při koupi zbraně sleva 5% na střelivo po celý rok
Hodnocení obchodu 4,9* | 1500+ recenzí
Možnost nákupu na splátky
Možnost nákupu na splátky
Detailní popis produktu
Oboustranný neoprenový potah (černý/kamufláž) pro lov je součástí balení!
Specifikace:
Délka před hlavní: 130mm
Tlumení: útlum až 34 dB
Průměr: 56mm
Ráže: .308, 30-06, 300 Win Mag, 6,5×55, 8×57 JS, 9,3×62
Délka: 240mm