V rámci aktualizace systému a zkvalitnění Vašeho nákupu na e-shopu aktuálně probíhají úpravy. Některé produkty se zobrazují bez náhledového obrázku, nebo nejsou vidět v e-shopu vůbec. Za komplikace se omlouváme, na opravě intenzivně pracujeme. Je možné, že některé ceny produktů se zobrazují bez DPH, nebo zcela špatně. V případě problému Vás po vytvoření objednávky budeme kontaktovat.

Leica - Nová generace termovizních zařízení

leica-novinka-2

leica-nemeckolecia-dlákoměrleica-řijen

 

leica-předvádečka 

 

Leica Sport Optics představuje novou generaci termovizních zařízení. Buďte u toho i Vy! Přihlaste se k odběru veškerých novinek:

Již brzy se dozvíte veškeré potřebné informace ohledně nových termovizí od značky Leica pro rok 2023 a 2024 a také informace o předváděcí akci nových i stávajících produktů Leica v režii Leica Sport Optics společně se Zbraně a střelivo Šubrt.

 
 


leica-video
 
 

calonox-akce-2

 

calono-sight-sleva-specialni-akce calonox-sight-se

 

 

Sportovní optika Leica potěší všechny, kdo mají rádi lov a přírodu. Již více než 100 let pomáhá Leica vytvářet povědomí a přibližovat lidem zázraky přírody: s inovativními dalekohledy, zaměřovacími dalekohledy, puškohledy a dálkoměry. Každý z nich je speciálně navržen tak, aby zaručil nezapomenutelné dobrodružství.

Ponořte se do rozmanitého a vzrušujícího světa značky Leica. Udělejte si čas a prozkoumejte naše produkty. Každý z nich odráží vášeň být spolehlivými společníky pro milovnníky přírody - v každé výzvě, na každém místě a za všech podmínek.

Leica – Wikipedie

ŠUBRT CZ s.r.o. (Zbraně a střelivo Šubrt) je autorizovaným dealerem značky Leica pro Českou republiku.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX