Leica dalekohled Trinovid 8x42 HD

Kód: 40318
30 990 Kč 25 611,57 Kč bez DPH
Předobjednávka
Možnosti doručení

Binokulár 8x42 HD s perfetně vyváženou ostrostí obrazu, světelností a jasnými barvami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Binokulární dalekohled Trinovid 8x42 HD je novým a vylepšeným následníkem osvědčeného modelu Leica Trinovid.  

Byl vyroben s jedním jasným cílem: poskytnout nejlepší poměr kvality a ceny se 100% DNA značky Leica. Vhodná optika využitelná při všech způsobech lovu. Jedná se tedy o ideální pozorovací dalekohled pro lovce a myslivce vyznávající spíše aktivní způsob lovu (šoulání). Díky svým kompaktním rozměrům a nízké váze je určen i novým cílovým skupinám, jako jsou horolezci, nadšenci outdooru a rekreanti.

Praxí ověřená optika Leica HD vyniká vyvážeností mezi propustností světla, jasnými barvami, které vytvářejí přirozený barevný obraz. Již při prvním pohledu vás ohromí vynikající kontrast, ostrost a hloubka zobrazení. TRINOVID HD poskytuje vyvážený obraz i při pozorování v nepříznivých světelných podmínkách při úsvitu nebo soumraku.

Čistý a nadčasový design v jednoduchém konceptu. Krátké tělo dalekohledu má výbornou vyváženost. To nejvíce oceníte při delším pobytu v přírodě, kdy ušetření místa a váhy hraje prioritní roli. Jednoduchá manipulace je při lovu základem.  Rychlá příprava k použití dalekohledu zaručuje úspěšnost zachycení jedinečného okamžiku.

Dobrý a pevný úchop zajišťuje pryžová výztuž. Navíc vyniká svojí odolností i v nejnáročnějších podmínkách. Tělo dalekohledu je bez obsahu plastů, pevné, odolné vůči nárazům a praktické, s nizkou hmotností.

Optika odpuzuje nečistoty a zabraňuje usazování mlhy, dešťových kapek a prachu a zaručuje jasné pozorování i v nejnáročnějších podmínkách. Série TRINOVID nese DNA sportovní optiky značky Leica, kterou potvrzují téměř 50leté zkušenosti s výrobou a montáží.

Špičkovou vlastností je možnost zaostření na minimální vzdálenost. Bez ohledu na to, zda se chystáte na pozorování vysoké zvěře v hustém lese, hmyzu u rybníka nebo pozorování ptactva na rozsáhlých územích, pohodlná minimální vzdálenost zaostření a velké zorné pole vám pomohou sledovat zvířata v blízkosti a na otevřeném prostranství.

Pro dalekohled Leica Trinovid 8x42 HD je použit nový mechanismus zaostřování.  Spolehlivý, dlouhotrvající výkon bez dalších nákladů, komplexní kroužek dioptrické kompenzace. Dioptrická kompenzace je inovována. Funkční ovládání okuláru s ověřeným tvarem na pravé straně binokuláru.

K dalekohledu je pro pohodlnější nošení dodáván inovativní všestranný popruh. Tento popruh je možné použít nejen pro přenos binokuláru na krku nebo hrudníku ale i jako ochranné pouzdro. Stane se tak vašim inovativním, jedinečným, nenápadným a stálým společníkem.

Optika:

·        Optický systém díky prvotřídním čočkám poskytuje brilantně ostrý, kontrastní a jasný obraz bez barevného rozkladu na kontrastních rozhraních. Barevné podání je naprosto přirozené a věrné.

·        Všechny modely jsou plněné dusíkem, což zabraňuje zamlžování optiky. 

·        Kontrast a přirozená kvalita obrazu za téměř všech světelných podmínek.

·        Samostatná dioptrická korekce pro levé i pravé oko.

·        Senzační ostření od 1,8 m.

·        Speciální vrstva  usnadňuje čištění od nečistot usazovaných na čočkách dalekohledu.

Design:

·        Nízká hmotnost 730 g a perfektní vyvážení.

·        Pevná pryžová výztuž s nízkou váhou

Výhody:

·        kompaktní, lehký, pevný

·        velké zorné pole

·        dobré minimálně zaostření

·        ideální optický výkon

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Sportovní optika Leica potěší všechny, kdo mají rádi lov a přírodu. Již více než 100 let pomáhá Leica vytvářet povědomí a přibližovat lidem zázraky přírody: s inovativními dalekohledy, zaměřovacími dalekohledy, puškohledy a dálkoměry. Každý z nich je speciálně navržen tak, aby zaručil nezapomenutelné dobrodružství.

Ponořte se do rozmanitého a vzrušujícího světa značky Leica. Udělejte si čas a prozkoumejte naše produkty. Každý z nich odráží vášeň být spolehlivými společníky pro milovnníky přírody - v každé výzvě, na každém místě a za všech podmínek.

Leica – Wikipedie                   

ŠUBRT CZ s.r.o. (Zbraně a střelivo Šubrt) je oficiálním prodejcem značky Leica pro Českou republiku.

×

Splátková kalkulačka ESSOX