ARACEAE bukový dehet 500 ml

Kód: 23002
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Bukový dehet švédské výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bukový dehet švédské výroby.

Na rozdíl od nás dvou nemají divočáci, a vlastně ani žádná jiná zvěř, přístup ke sprše, šamponu ani kondicionéru. Po dlouhou dobu sloužily pryskyřičné stromy jako šampon a kondicionér, zejména pro divočáky. Předtím se koupali v bahenní lázni nebo v takzvaných „prasečích lázních“. Po zaschnutí hlíny přišel čas na drhnutí o poškozený strom, který pustí pryskyřici, aby se zbavil hmyzu a dalších dráždivých věcí v srsti. Když jste poprvé viděli, že se divočáci drhnou o sloupy elektrického nebo telekomunikačního vedení, říkali jste si proč, ale pak se vám rozsvítilo. Táhlo to divočáky jako blázen, někdo se pokusil na stromu smolit a zbytek je historie...

BUKOVÝ DEHET, TVRDÝ JAKO ČERT, KDYŽ JE ZIMA.

Myslím, že už jste asi někdy zkoušeli bukový dehet a říkali jste si, proč to děláte. Patří k tomu nejtvrdšímu, s čím si můžete poradit, a to nejen v chladných ročních obdobích, z nichž se většina roku ve Švédsku skládá. Na kontinentu, kde se bukový dehet vyrábí a používá ve velkém, je průměrná teplota podstatně vyšší než na našem chladném severu. Není tedy úplně snadné použít bukový dehet bez zahřívání nebo ředění rozpouštědly.

NYNÍ TO ZMĚNÍME

Náš nový výrobek Crazy Wildboar je vyvinutý ve Švédsku. Jeho základem je bukový dehet absolutně nejvyšší kvality. Dehet se získává v souvislosti s výrobou dřevěného uhlí a dvakrát se vaří (někteří tomu říkají filtrování), aby se dosáhlo jeho charakteristických vlastností, houževnatosti a silné vůně. Nepoužíváme žádné škodlivé chemikálie, aby se dal snadno zkapalnit, a to bez ztráty vůně. Stále velmi voní, ale se snadno tekutými vlastnostmi. Jednoduše řečeno, vyvinuli jsme variantu bukového dehtu, která je přesně taková, jakou ji chcete mít. Snadno se zpracovává a silně voní. Divočákům je jedno, kolik práce jim dá jeho aplikace na strom, zajímá je pouze jeho vůně.

Dlouho jsme experimentovali a testovali. Pečlivě vybrané balení. Nyní jednoznačně nastal čas, aby tento vynikající výrobek vyzkoušeli všichni lovci divočáků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost AIMSPORT byla založena v roce 2011.
Tato švédská firma začala vyrábět tlumiče pro lovce, tak pro sportovní střelce. Postupem času vyvíjela modely tlumičů
a v roce 2014 představila nejpopulárnější řadu Triton, která u značky dominuje dodnes. Unikátností této značky je, že můžete libovolně kombinovat přední a zadní část tlumiče dle závitu a ráže.

ŠUBRT CZ s.r.o. (Zbraně a střelivo Šubrt) je výhradním distributorem značky Aimsport pro Českou a Slovenskou republiku.

×

Splátková kalkulačka ESSOX