Vector Optics puškohled Orion Pro Max 6-24x50 MIL HD
Kód: VO/SCFF/61



Detailní popis produktu
Puškohled Vector Optics Orion Pro Max 6–24×50 MIL HD nabízí přesnost, odolnost a brilantní optiku pro střelbu na dlouhé vzdálenosti i náročné horské lovy. Díky FFP záměrnému kříži VOR-4 MIL, HD sklu LaREE a preciznímu systému Zero Stop poskytuje tento model spolehlivý výkon a vynikající čistotu obrazu i v extrémních podmínkách.

Hlavní vlastnosti
-
Zvětšení 6–24× – ideální pro střední i dlouhé vzdálenosti
-
FFP kříž VOR-4 MIL – mění velikost spolu se zvětšením, přesné měření a odhad vzdálenosti
-
LaREE HD optika – špičková propustnost světla a čistý obraz i při slabém osvětlenKlíčkové IPX4 voděodolnost – spolehlivý i při dešti nebo sněžení
-
750 G odolnost proti zpětnému rázu – vhodný i pro výkonné ráže
-
Zero Stop systém – rychlý návrat na přednastavenou nulu
-
1/10 MIL klikání – precizní korekce výšky a stranové odchylky
-
6stupňové podsvícení – přizpůsobení různým světelným podmínkám
-
30 mm tubus – širší rozsah elevace a větší pevnost
Použití
-
Dlouhá sportovní střelba (Long Range, Benchrest)
-
Horský lov a střelba v proměnlivých světelných podmínkách
-
Lov na střední a velké vzdálenosti
-
Přesná střelba s možností rychlého návratu na nulu

Záměrný kříž VOR-4 MIL
Kříž VOR-4 MIL je určen pro benchrest a long-range střelbu. Nabízí jemný 0,08 MIL středový bod pro precizní míření a 0,5 MIL dělení pro snadné odhady vzdálenosti i korekci poklesu střely. Díky umístění v první fokální rovině (FFP) zůstávají hodnoty dělení konzistentní při jakémkoli zvětšení.
Výhody konstrukce
-
Odolné tělo z leteckého hliníku
-
Vysoce přesné nastavení s hmatovou odezvou
-
Záruka doživotní spolehlivosti Vector Optics
-
Vhodný doplněk pro přesné kulovnice a taktická využití
Shrnutí
Model Orion Pro Max 6–24×50 MIL HD spojuje prémiovou optickou kvalitu, robustní konstrukci a pokročilé funkce, které vyžadují moderní střelci. Je ideální pro lovce, sportovní střelce i profesionály, kteří chtějí mít jistotu zásahu i na extrémní vzdálenosti.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Zvětšení | 6–24× |
| Průměr objektivu | 50 mm |
| Umístění záměrného kříže | První fokální rovina (FFP) |
| Typ kříže | VOR-4 MIL |
| Průměr tubusu | 30 mm |
| Oční reliéf | 95 mm |
| Zorné pole @ 100 m | 6,3 – 1,5 m |
| Zorné pole @ 100 yd | 18,9 – 4,7 ft |
| Úhel zorného pole | 3,6 – 0,9° |
| Povrchová úprava čoček | Fully Multi-Coated |
| Elevace (celkový rozsah) | 23 MIL |
| Klikání | 0,1 MIL |
| Parallax / Side Focus | Ano (nastavitelný z boku) |
| Osvětlení záměrného kříže | 6 úrovní jasu |
| Voděodolnost | IPX4 |
| Odolnost proti rázu | 750 G |
| Hmotnost | 756 (g) |
| Délka | 353 (mm) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puškohledy |
|---|---|
| EAN: | 6976386125733 |
| Použití puškohledu: | Lov, Na airsoft, Na vzduchovky, Sport |
| Osvětlený bod: | 1 |
| Průměr tubusu puškohledu: | 30 mm |
| Průměr objektivu (mm): | 50 |
| Fokální rovina: | První FFP |
| Jednotky korekce: | MIL |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobce kvalitních a precizně zpracovaných puškohledů, kolimátorů, termovizí, montáží a různého příslušenství. Výrobky Vector Optics najdete i pod jmény ruzných značek stejného výrobce: VictOptics, VipeRay, Vaide, VektDefence. Gunpany, Rokstad.
Vector Optics se ve světe pyšní mnoha úspěchy. V roce 2024 vyhrál Ernest Nagy Balaton Cup 2024 (Buzsák - Maďarsko) s kolimátory Vector Optics. Puškohledy řady Continental perlily při závodech Mini sniper 22LR, kdy se střelec umístil na prvním místě šampionátu. Značka Vector Optics je oblíbená mezi sportovními střelci i lovci po celém světě.
Nápad založit značku Vector Optics znikl v roce 2005. V roce 2007 vznikla firma Sunclear Vector Optics a o dva roky později se poprvé zůčastnila Shot Show v USA. V roce 2014 založila novou pobočku v Utahu, USA a v roce 2016 se ukázala na výstavě IWA v Německu. Od roku 2018 začali vznikat další podznačky firmy jako VictOptics, Rockstad, Gunpany, ... V roce 2022 firma exportovala své produkty již do 80 zemí světa.

ŠUBRT CZ s.r.o. (Zbraně a střelivo Šubrt) je oficiálním distributorem značky Vector Optics a podznaček výrobce pro Českou republiku a Slovensko.
| Výrobní společnost : | Sunclear Vector Optics |
|---|---|
| Adresa : | Room 308 #1 Building No.423 Wuning Road Shanghai |
| E-mail : | complaint@vectoroptics.com |
| Zástupce výrobce v EU : | ŠUBRT cz s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Nemanická 1266, 370 10 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | zbrane@subrt.cz |
