Termovize Pulsar Quantum HD38S

Kód: 4810471006786
81 500 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Termovizní pozorovací přístroj Pulsar Quantum HD38S.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termovizní přístroj značky Pulsar, který je určený pro pozorování za špatných světelných podmínek. Model  Quantum HD38S je určený k detekci tepelných objektů. Ty vyzařují tepelné záření, které je přístroj schopen převést do viditelného spektra. 

Obraz poskytovaný přístrojem je ostrý a kontrastní a je prokreslen do nejmenších detailů. Dalším kladným faktorem je obnovovací frekvence 30 Hz, díky které je možné pozorovat i pohybující se objekty (jedoucí auto či běžící zvěř).

Oproti modelu Quantum HD19S je přístroj Quantum HD38S vybaven novým typem okuláru, který umožňuje detekci například člověka až na 950 m.

Vlastnosti:

  • rozlíšení mikrobolometru je 384x288 pixelů
  • zvětšení 2x
  • mikrodisplej OLED s vysokým rozlišením 640x480 pixelů, zobrazujícím oprotí klasickým LED s mnohonásobně lepším kontrastem a prokreslením obrazu 
  • germaniový objektiv o průměru 16mm, F19/1,2
  • plně automatická, poloautomatická - na vyžadání pozorovatelé nebo manuální ruční bezhlučná kalibrace
  • pětičočkový okulár, který vytvaři kvalitní obraz bez zkreslení a tunelového efektu.
  • napajení pomocí bežných AA članků, provozní doba 5h.
  • externího napajení 8,4-15V
  • video výstup PAL/NTSC

?Přístroj byl navržen k použíti v terénu tak aby byl mobilní, pohotovostní a kompaktní. Je lehký a bez problému se vejde do kapsy každé správné lovecké bundy. Samotné tělo přístroje je vyrobeno z uhlíkových vláken a je částečně pogumováno pro jistější držení i v rukavicích. Přístroj splňuje podmínky vodotěsnosti dle normy IPX4

Na těle přístroje je umístěna doplňková Weaver lišta pro upevnění dodatečného příslušenství (externích zdrojů, videonahraváčů a pod.). Ovládací prvky přístroje jsou umístěny ergonomicky v polohách pro komfortní ovládaní prsty při držení v ruce.

K nahrávání nebo promítání obrazu na externím zařízením např. monitoru přistroj je vybaven zástrčkou pro video výstup. Při intenzivním použití nebo při stacionárním umístěni přístroje je vhodné využit externí zdroje napájení, které se připojují do zástrčky pro externí napájení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: