Firmware Hikmicro V5.5.38

 

Nový Firmware V5.5.38 z Března 2022 je zde! Dostupný pro modelové řady OWL, Lynx, Lynx Pro, Thunder, Thunder Pro, Panther a Gryphon. Veškeré informace, soubory ke stačení, specifikace aktualizace a textový návod naleznete v tomot článku.

 

Změny, novinky a vylepšení naleznete v souboru přiloženém u instalačního balíčku u vašeho modelu zařízení. Stáhněte si je společně se soubory k instalaci níže.

 

Dostupný pro modely:

Gryphon GH25, GH35, GQ35, GH25L, GH35L, GQ35L, GQ50L - stáhnout

Lynx L15, LC06 - stáhnout

Lynx Pro LE10, LE15, LH15, LH19, LH25 - stáhnout

OWL OH25, OH35, OQ35 - stáhnout

Thunder TH25, TH35 - stáhnout

Thunder Pro TE19, TE19C, TE25, TQ50, TQ50C - stáhnout

Panther PH35L, PH50L, PQ35L, PQ50L - stáhnout

 

Instalace

K aktualizaci vašeho zařízení bude potřba nainstalovat 1 až 2 soubory (dle modelu). Instalace jedoho souboru může trvat až 15minut. Pečlivě si přečtěte kroky 5a. a 5b.  BĚHEM INSTALACE (krok 1 až 9) NEODPOJUJTE ZAŘÍZENÍ OD POČÍTAČE. Pro instalaci použijte náš videonávod. nebo níže uvedené textové pokyny.

Video návod - Instalace nového firmwaru Hikmicro LC06, L15, LH15, LH19, LH25, OH25, OQ35 - YouTube

 

1. Připojte zařízení k počítači nebo notebooku pomocí kabelu, který je součástí balení. (Pokud máte zapnutý hotspot Wi-Fi, vypněte jej)

2. Zapněte zařízení. Otevřete úložiště zařízení a přetáhněte do něj soubor, který se nachází ve šložce "1"

3. Vypněte a znovu zapněte zařízení. NEODPOJUJTE ZAŘÍZENÍ OD POČÍTAČE.

4. Po zapnutí přístroje se na displeji zobrazí zpráva "Upgrade ...". nebo jeho ekvivalent.

5. Nechte zařízení pracovat. Neodpojujte jej od počítače! Po dokončení se zařízení samo restartuje.

5a. Pokud měl FW pro vaše zařízení k dispozii pouze jeden soubor (ve složce bylo kromě Poznámek k verzi také složka "1") přeskočte kroky č. 6.č. 8.

5b. U zařízení pouze s jedním instalačním souborem po restartování začně ještě jedno kolo aktualiazce. Tzn. Zařízení po zapnutí začně provádět upgrade, následně se samo restartuje a po chíli začne znovu provádět upgrade. Vyčkejte tedy až proběhne druhé kolo akutalizace a až poté zařízení aktualizujte. Doporučujeme počkat aslespoň 20 minut po začátku prvního upgradu, aby jste si byli opravdu jistí, že upgrade proběhl. Nemusíte si toho včas všimnout a zařízení odpojit od počítače - NIKDY NEODPOJUJTE ZAŘÍZENÍ OD POČÍTAČE PŘED DOKONČENÍM AKTUALIZACE.

5c. Pokud měl FW pro vaše zařízení k dispozici dva soubory (ve složce byly kromě Poznámek k verzi také složky "1" a "2") pokračujte krokem č. 6

6. Po restartování zařízení otevřete úložiště zařízení a přetáhněte do něj soubor, který se nachází ve šložce "2"

7. Vypněte a znovu zapněte zařízení. Po zapnutí přístroje se na displeji zobrazí zpráva "Upgrade ...". nebo jeho ekvivalent.

8. Nechte zařízení pracovat. Neodpojujte jej od počítače! Po dokončení se zařízení samo restartuje.

9. V tomto okamžiku je instalace nového FW dokončena.

 

Zkontrolujte, zda je hotspot Wi-Fi vypnutý. Instalace jednoho souboru může trvat až 15 minut! Během celého procesu instalace (od kroku 1 do kroku 10) neodpojujte zařízení od počítače.