Opinie o sklepie
4,9
Średnia ocena sklepu wynosi 4,9 na 5 gwiazdek.
1731 ocen
5
1635x
4
52x
3
20x
2
5x
1
19x
Zostaw ocenę
Lista ocen
Perfektní, objednáno večer, druhého dne ráno připraveno k vyzvednutí.
doba covidová. Prodej přes eshop. Výdejní okénko. Co dodat mimořádná situace přijatelně zvládnutá.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi. Snažíme se vše zvládat tak, aby to bylo nejlepší pro všechny. Vládní nařízení nám to bohužel velmi ztěžují.
+ Rychlé vyřízení a doručení objednávky
+ rychlé a profesionální
+ dobrý výběr
+ Odnesl jsem si nakonec i to, co jsem původně nepotřeboval :)
+ Vstřícný prodavač
+ skvělá komunikace
+ rychlost dodání
+ dobrá cena
dobře podané vysvětlení dobré předvedení žádný nátlak na zákazníka
Jako vždy perfektní - jednání, kvalita, rychlost.
+ Velky vyber
+ Dobre ceny
+ Parkovani
pres vládní narizeni a odber pres okno, nemel nikdo v kancelari respirator ani rousku, tu mel jen prodavac venku, ma to pak smysl???
Dobrý den,
děkujeme za recenzi.
Musíme se přiznat :) Když si ráno uděláme testy na Covid (s negativním výsledkem), tak roušky v kolektivu na jeden den odložíme.
Je to úleva kterou všichni alespoň na tu malou chvílí oceníme, už to trvá dost dlouho a občas je dobré vidět tváře kolegů :)
+ Rychlost, komunikace
Rychlé dodání
V pohodě
+ Vše v naprostém pořádku
- Nic
Spojojenost, mohu v klidu doporučit zde nakupovat
+ Velmi vstřícný a profesionální přístup.
Vstřícnost, profesionalita a rychlost jednání, rovněž široká škála zboží.
již druhý nákup, dobrá nabídka, rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny
+ Rychlost vyřízení objednávky
+ Skvělí prodavači
jeden z mála obchodů které mají flobertkové náboje, dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky
Rychlé dodání zboží, spolahlivost.
+ profesionální přístup
+ odborná rada, perfektní znalost nabízených produktů
+ rychlé a vstřícné jednání
+ příjemné prostředí prodejny
+ dobrá dostupnost i možnost parkování
+ Dodání domu
