puškohled Fomei 1-6x24 G4 Foreman

Kód: 8880000160278
9 590 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

HTC - High transmission coating  

Každý skleněný element optické soustavy puškohledu je opatřen speciálním mnohovrstvým povlakem, který zabezpečuje dokonalou světelnou propustnost puškohledu. Tyto úpravy zabezpečují až o 10 % menší odraz světla na povrchu skleněných elementů, čímž umožní více než 90 % propustnost světla optikou puškohledu. Puškohledy s těmito úpravami jsou vhodné pro pozorování za zhoršených světelných podmínek. 

 

Elektronické ovládání červeného bodu 
Ovládání červeného bodu je rozděleno do 16 kroků, které jsou rozděleny nelineárně tak, že v prvních 5 krocích se ovládá pouze 9 % výkonu osvitu červeného bodu, ve zbylých 11 krocích 10-100 % výkonu. To znamená opravdu jemné nastavení červeného bodu za zhoršených světelných podmínek tak, aby neoslňoval střelce při sledování zamýšleného cíle. Automatické vypnutí červeného bodu po 2 hodinách nečinnosti je výhodou, která významně šetří kapacitu baterie. 
 

Odolnost  

Robustní tubus z hliníkových slitin, používaných v leteckém průmyslu o průměru 30 mm zajištuje vysokou odolnost puškohledu. Uložení ovládacích prvků rektifikace v mosazi zvyšuje odolnost a životnost puškohledu. Puškohledy jsou vhodné pro všechny běžně používané ráže loveckých zbraní. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: