Opinie o sklepie
4,9
Średnia ocena sklepu wynosi 4,9 na 5 gwiazdek.
1731 ocen
5
1635x
4
52x
3
20x
2
5x
1
19x
Zostaw ocenę
Lista ocen
Vždy vše k plné spokojenosti.
Objednaný produkt zatím nemám.
nedostatkové zboží, asi je pořadí
Dobrý den, pane Jaroslav.
U zboží, které jste objednal (ATN X-sight 4K) je přehledně a několikrát zobrazeno, že se jedná o předobjednávku a zboží není skladem. Stejně tak je uvedeno i předpokládané datum doručení.
Vaše recenze je pro nás velkým překvapením. I přes veškerý zvýrazněný text o dostupnosti je dle nás nemožné tyto upozornění přehlédnout a doručení zboží očekávat do druhého dne.
Chápeme, že zkušenost s objednáním celosvětově nedostupného zboží neprovádíte příliš často, nicméně bychom Vám rádi doporučili více se soustředit alespoň na tučně psaný text u produktu který objednáváte.
Som maximálne spokojný
+ super
2 x super
+ supr cena a rychlost dodání
cena a rychlost
Rychlost, jasné a srozumitelné webové stránky
+ Rychlo a bezproblemovo. Tovar dorazil neposkodeny.
+ rychle, kvalitně, OK
Bez připomínek.
bezproblémová komunikace,rychlé odeslání objednávky
dobrý den,zboží jsem u Vás objednávala poprvé,jsem moc spokojená,polokošile jsou kvalitní i velikost odpovídá a rychlost
doručení perfektní,děkuji
Hanáková
+ Rychlovka!
+ blesková reakce,hned jsem to měl doma.
+ Hul byla vyrobena dle pozadavku zanaznika - delka, sirka drzadla i koncovka. Profesionalni prace. Dekuji !
Doporucuji pro pristup k zakaznikovi.
+ Nikdy jsem v tomto obchodě neslyšel "nemáme".
- Mám tento obchod poněkud z ruky. Ale ani to není nevýhoda obchodu. Snad trochu nižší ceny. Ale pravidelným zákazníkům poskytují slevy.
+ Přehlednost, pestrá nabídka, výborná komuniokace, rychlost
Byl to můj první nákup a jsem velmi spokojen.
Hezky fungoval, zbozi kvalitni
+ Rychlé doručení
Rychlé doručení, doporučuji.
Byla jsem velice spokojená, zboží došlo rychle a v pořádku. Děkuji Koblihová J.
