Kariéra

Odborný prodejce

Místo práce

Kněžskodvorská 2558, České Budějovice, 37021

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Nabízený plat (hrubého)

20.000-25.000

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jsme přední prodejci v oblasti loveckých potřeb v ČR. Zastupujeme několik světových výrobců zde v ČR z oblasti nočního vidění, termovizních přístrojů, montáží a oblečení. V nabídce máme široký sortiment výrobků s nejnovějšími technologiemi od výrobců z celého světa. Na trhu máme více jak 20 let zkušeností a přinášíme nové trendy/technologie na český trh.

Rádi u nás uvítáme schopné a pozitivní lidi, kteří jsou na stejné vlně jako my a kteří mají chuť se dále rozvíjet a posunovat věci dál.

Náplň práce

  • poradenství zákazníkům
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • zajištění běžného chodu oddělení (příjem a vybalování zboží, doplňování regálů, prodej, komunikace s dodavateli)
  • drobná administrativa
  • objednávky zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • práce na hpp
  • zvyšování kvalifikace formou odborných školení
  • atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží/služeb z naší nabídky
  • mzda 20 000 až 25 000 kč
  • motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků
  • zajímavé a dynamické zaměstnání
  • možnost učit se novým věcem
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravenky
  • mladý kolektiv
  • možnost testování nových technologií a produktů

Osobní předpoklady a dovednosti

  • Aktivní přístup, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • Výborné komunikativní schopnosti
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Samostatnost, pečlivost, důslednost
  • Anglický jazyk výhodou
  • Záliby kynologie, myslitost, IT, outdoorové aktivity výhodou
  • Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Trestní bezúhonnost

Váš životopis a motivační dopis zasílejte na email: zbrane@subrt.cz