ATN X-sight HD II 3-14x+ IR přísvit zdarma

Kód: ATNHDII3
24 900 Kč –35 %
ATN X-sight HD II 3-14x+ IR přísvit zdarma
24 900 Kč –35 % 16 300 Kč
Prodej skončil
Možnosti doručení

Denní a Noční puškohled ATN X-SIGHT II HD 3-14X nové generace + IR přísvit a SD karta 8GB Class 10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denní/noční puškohled s chytrými funkcemi. K dispozici máte 3násobný optický zoom a až 12násobný digitální.

Poháněn jádrem Obsidian II, využívající HD optiku a vůbec první HD mikro-displej dělá tento puškohled opravdovým triumfem. Pořizujte si fotografie či videa ve skvělém HD rozlišení a to jak v denním tak nočním režimu.

 Obsidiánové jádro a UI:

Jádro je zkonstruované za použití nejlepší technologie vyhlazování hran. Obsidiánové jádro puškohledu X-Sight II HD vám nabízí nejvýkonnější procesor jaký je dnes vůbec dostupný. Velkou výhodou procesoru je bleskurychlý výpočet s výkonem bez zpoždění. Rychlost a vysoké rozlišení jsou vám neustále k dispozici. Díky Obsidiánovému jádru se jedná o jeden z nejlepších a nejlépe dnes dostupných přístrojů.

  • Miliardy cyklů za sekundu, ATN jádro dělá optiku 21. Století
  • Obsidiánové jádro je vysoce specializovaný počítač, který je navržen ke spuštění sady senzorů, které v mžiku zpracují obrovská data
  • Využití snímače s vysokým rozlišením s možností zřetelného nočního vidění
  • Nabízí spoustu úprav záměrného kříže a nastavení je snazší než u vašeho mobilního telefonu.

Nahrávání videa:

Jeho pokročilé zpracování obrazu, poskytuje majiteli přístroje vysoce kvalitní obraz a videa v bezkonkurenčním rozlišení a kvalitě.

Full HD záznamový systém ATN stále zaznamenává videa v HD rozlišení. Full HD rozlišení vám   umožňuje sdílet své nejnovější dobrodružství se svými blízkými.

Díky jednoduchému připojení puškohledu k SMART TV  si můžete vychutnat své zážitky v ohromujících HD detailech.

HD kanál:

Možnost sdílení videí a fotek online s velmi jednoduchým ovládáním.

Hladké zaostření:

Funkce puškohledu pod názvem "hladké zaostření" vám umožňuje ostré zaostření bez rozmazání obrazu, které vypadá velmi reálně. Při pohledu do ATN X-sight zapomenete, že se koukáte do digitálního puškohledu.

Chytré užitečné funkce ve výbavě:

  • Gyroskop

Možnost aktivace gyroskopu pro hladký a stabilní obraz, který vám umožní mnohem lepší pohled.

  • E-Kompas
  • Intuitivní uživatelské rozhraní

Nejdůležitější vlastnost přístroje pro uživatele. Rozhraní  je nově navrženo a největší důraz se kladlo na intuitivní ovládání a jeho jednoduchost

Jednoduché menu přístroje slouží k ovládání nejpoužívanějších příkazů. Důležité 3D údaje v přístroje jsou umístěny tak aby nenarušovali zorné pole. 

  • WI-FI Modul

Podělte se o své zážitky se svými přáteli hned pomocí WIFI modulu. Pomocí naší jednoduché aplikace se snadno skrz mobil nebo tablet připojíte k dalekohledu.

Možnost sdílení zážitků se svými přáteli skrz aplikace

  • Voděodolnost

Výborné zpracování a velmi kvalitní materiály umožní přístroj používat za jakýchkoliv klimatických podmínek. Déšť přístroji rozhodně neublíží.

Zařízení ATN X-Sight s HD objektivy, HD senzory a HD displeji, vám poskytuje Full HD systém.

 

Chytré řešení zaměřování

Balistické kalkulátory nebyly nikdy tak snadné. Žádné další grafy, komplexní optické mřížky, a kalkulačky. ATN obsidiánové jádro vše udělá za vás. Stačí zamířit vložit vaše povětrnostní údaje a o zbytek už se postará systém. Díky balistickému výpočtu náklonu a vzdálenosti, bude váš výstřel vždy dokonalý.

Video spuštěné nárazem (RAV)

Nyní již nemusíte myslet na to, že před každým výstřelem musíte zmáčknout tlačítko pro nahrávání. Technologie RAV vás zbaví veškerých starostí. Jen se uvolněte, užívejte si lovu a obsidiánové jádro za vás udělá veškerou těžkou práci.

Pokud nastavíte vaše nahrávání do módu RAV, tak systém do vyrovnávací paměti nahrává vše, co vidíte. Jakmile stisknete spoušť, máte záznam momentu před výstřelem, samotný výstřel a okamžik poté. 

Správa profilů

Uložte veškerá balistická data a záznamy v určitém profilu pro každou zbraň, na které plánujete X-Sight HD II použít. Nemějte strach z resetování při každém použití. Stačí vytvořit nový profil a jste připraveni vyrazit.

Chytrý dálkoměr

Náš patent Chytrého dálkoměru udělá váš život snazší než kdy dříve. Pouhé dvě kliknutí a posunutí puškohledu vám umožní zaměřit váš cíl. Jak jednou zaměříte, úhel náklonu se automaticky upraví. Již nepotřebujete žádné hádání a složité výpočty.

Nahrávání videa

Zachyťte své dobrodružství v ohromujícím rozlišení 1080p full HD. Již nikdy nepropásnete jedinečné okamžiky. Nahrávejte videa a pořizujte fotky, aby vaše dobrodružství mohla prožívat i vaše rodina nebo přátelé na sociálních sítích.

Chytrý HD kanál

Sdílení videí a fotek je teď jednodušší než kdy jindy. Podělit o své zážitky se můžete doma ale i online.

Hladké zaostření

Na rozdíl od tradičních optik si můžete vychutnat hladké zaostření a zosobnit se se vším na co se právě díváte.

Bluetooth a WiFi:

Využitím aplikace ATN Obsidian, můžete ovládat zařízení a sledovat živé přenosy. Připojte telefon nebo tablet a prohlédněte si všechno najednou.

Chcete vidět, co jste doposud zaznameli? Žádný problém, jakmile se připojíte k aplikaci přes WiFi, otevřete galerii a přehrávejte nejnovější dobrodružství. Všechny vaše fotky a videa na dosah ruky

Součástí balení je i přísvit ATN IR850 (mW)

dodávaný přísvit má parametry 850nm /850 mW.

Lidské oko má viditelné spektrum 380nm až 750nm. Lze tedy říci, že tento přísvit je neviditelný.Samozřejmě v každém přísvitu je vždy nepatrné procento parazitního vlnění o jiné vlnové délce, proto při pohledu přímo na vyzařovací diodu lze vyžet slabé červené záření.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Bluetooth: Ano
Mikrofon: Ano
Nastavení barvy záměrného kříže: Ano
Nastavení typu záměrného kříže: Ano
RAV (Video spustitelné výstřelem: Ano
SD karta: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost ATN Corp je americkým lídrem v oboru vysoce výkonné taktické optiky pro noční vidění a termovizi. V jejich nabídce najdete pozorovací termovize, termviní puškohledy, dalekohledy, ale hlavně špičkové digitální puškohledy a dalekohledy DEN / NOC. Zařízení ATN se vyrábí v EU. 

ŠUBRT CZ s.r.o. (Zbraně a střelivo Šubrt) je největším distributorem značky ATN pro Českou republiku.

×

Splátková kalkulačka ESSOX